Haber Detayı
14 Haziran 2016 - Salı 18:12
 
Milyon dolarlık vilların özel güvenliğinde skandal!
İstanbul Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesi Çamlıca Bulvarı'nda görev yapan Çetin Özel Güvenlik firmasında 3 senedir çalışan Mehmet Işık'ın Facebook sayfasında PKK- HDP sevgisini, irtibatını gösteren resimler yayınlaması korku ve paniğe sebep oldu.
ASAYİŞ Haberi
Milyon dolarlık vilların özel güvenliğinde skandal!

Batman nüfusuna kayıtlı şahsın pek çok yakının PKK ile irtibatlı olduğu. Mehmet Salih Işık. Adlı yeğeninin öldürüldüğü görülüyor. Öldürülen teröristin resmi bu güvenlik elemanının sayfasında paylaşılmış. Bu kadar aleni, PKK - HDP ile irtibatlı olduğunu, sevgisini gizlemeyen şahıs nasıl özel güvenlik elemanı olarak göre yapar?
Mehmet Işık'ın devamlı nöbet tuttuğu, Alkent 2000 Mahallesi Çamlıca Bulvarı Dilfeza Sokak daki 16 villadan 8 'i 2014 de 11 ay arayla soyuldu. B.Çekmece Asayiş ve G.Tepe Hırsızlıkda kayıtlar var.  Bazı villalar bir senede 3 er defa soyuldu. Hemde sahipleri evdeyken. Taşıma ruhsatlı silahlar, ziynet eşyaları, laptoplar vs. çalındı. Yakalanan hırsızların tamamı Diyarbakır, Muş, Bitlis nüfusuna kayıtlı çıktı. BUNLAR TESADÜF MÜ ?
http://www.sabah.com.tr/yasam/2014/02/02/3-villa-soyan-hirsiz-tutuklandi
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/109091/Hirsizlar_bu_mahalleye_dadandi__8_ayda_11_villa.html
" Kamuya Terk" Dilfeza Sokak başta olmak üzere 30 civarında kamuya terk sokakların başında özel güvenlik, bariyer bulunmasında Anayasal'ın 10, 22, maddesine aykırı. Buraya bariyer konmasıda suç. Kaldırılması, yerine mahalleye karakol, mobese kurulması için İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya gazeteci Dursun Boran resmi müracaat yaptı. Konu TBMM de soru önergesi oldu.
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/alkent-kurtarilmis-mahalle-bariyerleri-tbmmde-134356h.htm
http://www.gazeteradikal.com/haber/etiketler/guvenlikci-teroru-karakolda-bitti
Güvenlikçi ve akrabası Derviş Işık Facebook  sayfasında, öldürülen Mehmet Salih Işık'ın resimleri var.  Öldürülen PKK lı Mehmet Salih Işık için , şehit yazılı resimleri gören, milyon dolarlık villalarda oturanlar, korku ve paniğe kapıldı. Bizi kimler koruyormuş dedi.
Terörle Mücadele Müdürlüğünün araştırma yapıp  Şahsın ve Çetin Güvenlik in derhal özel güvenlik izninin iptali gerekir. Bu terör ve teröriste yardım yataklıkdır. Bir firma 3 senedir çalıştırdığı elemanın facebook sayfasında ve diğer konularda istihbarat yapmaz mı ? Çalıştırdığı kişinin örgüt bağını bilmeyen, biliyorsa işine son vermeye gerek duymayan firma, nasıl insanların can-mal güvenliğini sağlıyacak?
http://www.haberdar.com.tr/m/buyukcekmece/emniyet-cetin-guvenlige-13-bin-tl-kusur-cezasi-kesti-h42231.html
 
Resimde: Güvenlikci M.Işık ın Facebook sayfasında öldürülen PKK lı için Şehit Namırın, mekanın cennet olsun yazıyor.

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: İstanbul, Büyükçekmece, Alkent, 2000, Mahallesi, Çamlıca, Bulvarında, görev, yap
Yorumlar
Haber Yazılımı