Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 14:01
 
Sürücü kursu eğitmenleri şikayetçi
Silivri’de faaliyet gösteren sürücü kursunda görevli eğitmenler, sürüş alanı olarak belirlenen güzergahta mola verecek, ders aralarında dinlenecek bir yer tahsis edilmemesinden dolayı şikayetçi
GÜNDEM Haberi
Sürücü kursu eğitmenleri şikayetçi

Silivri’de faaliyet gösteren sürücü kursları için kalkış ve durak noktası olarak belirlenen Ertuğrul Gazi okulu önünde herhangi bir dinlenme alanı olmadığı gerekçesiyle yetkililere seslenerek taleplerinin göz ardı edilmemesini talep etti.
Sürücü kursu eğitmenleri, kurs sahiplerinin gerek Milli Eğitim müdürlüğü gerekse Silivri Belediyesi ile mükerrer defalar görüşüldüğünü belirterek “bize gösterilen bölgede kursiyerlerimize sürüş eğitim veriyoruz. Sınav bölgemizde aynı güzergâh, ancak ders aralarında yada sınav günlerinde gerek bizim gerek Milli Eğitim personelinin gerekse kursiyerlerimizin dinleneceği, bekleyeceği alan yok, sınav evraklarımızı çoğu zaman araç üzerinde dolduruyoruz. Bulunduğumuz bölgede boş alan mevcut, belediye bize uygun bir alan tahsis ederse en azından güneşten yada yağıştan korunmak için, sınav zamanlarında sınava katılanların ve bizim barınabileceği bir yer verilmesini talep ediyoruz” şeklinde konuştular.

Kaynak: Editör: Ümit Özçelik
Etiketler: Sürücü, kursu, eğitmenleri, şikayetçi,
Yorumlar
Haber Yazılımı