İmamoğlu'nun küfür videosu paylaşıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Ekrem İmamoğlu'nun AK Partili Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya küfür ettiği iddiasının yankıları sürerken sosyal medyada o ana ait olduğu öne sürülen bir video paylaşıldı.


İmamoğlu'nun küfür videosu paylaşıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, grup başkanları tarafından yapılan konuşmalar sırasında AK Partili Güngören ve İBB Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'nun oturduğu yerden 'Kayak nasıldı' sözleri üzerine, İmamoğlu'nun kendisine küfrettiği iddiası krize neden oldu.

İMAMOĞLU'NU KIZDIRAN GÖNDERME

İBB meclis toplantısında, Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu, Ekrem İmamoğlu'nun kayak tatiline gönderme yaparak sataştı. İmamoğlu'nun, mikrofon kapalıyken, salondakilerin duyamayacağı şekilde 'Kayak g....ne girsin' diye küfür ettiği iddia edildi. İmamoğlu'nun yanındaki AK Partili Divan Katibi İBB ve Sultangazi Meclis Üyesi Onur Uygun bu sözleri duyup AK Parti Grubu'na iletti.

O ANA AİT OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN VİDEO PAYLAŞILDI

Büyük tartışmaya neden olan olayın yankıları sürerken sosyal medyada İmamoğlu'nun küfür ettiği ana ait olduğu öne sürülen bir video paylaşıldı.