Reklam

Ahmet Erdem kimdir? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bugün Resmi Gazete'de yayımlanan kararla yeni bakan yardımcıları atandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem oldu. Atama kararının ardından Ahmet Erdem kimdir sorusu merak edilir oldu.

Ahmet Erdem kimdir? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem oldu
01 Mayıs 2021 - 13:37
Reklam
Reklam

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem oldu. 21 Nisan'da Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ikiye ayrıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olmak üzere ikiye bölünmüş, bakanlıklar için yeni bakanlar belli olmuştu. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısı ile bakan yardımcıları da belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak atanan Ahmet Erdem kimdir sorusu vatandaşların merak konusu oldu.

AHMET ERDEM KİMDİR?
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın kurulması kararının ardından yeni bakanlar ve yardımcıları da belirlendi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem oldu. Bunun üzerine internette Ahmet Erdem kimdir sorusuna cevap arandı. 1956 yılı Tokat doğumlu olan Ahmet Erdem, hayatı ve mesleki kariyeri yönünden araştırılıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de kontrolden çıkan otomobil iş yerine daldı
Silivri’de kontrolden çıkan otomobil iş yerine daldı