Arslantaş, Başkan Yılmaz'ı ofisinde ağırladı

Silivri'nin tanınmış iş adamlarından Hakan Arslantaş, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ı ofisinde düzenlediği iftar programında misafir etti.

Arslantaş, Başkan Yılmaz'ı ofisinde ağırladı
18 Mayıs 2020 - 12:11 - Güncelleme: 18 Mayıs 2020 - 14:40
Reklam

AK Parti'li kimliğiyle tanınan ve ilçenin önemli iş adamlarından olan Arslantaş, geçtiğimiz akşam ofisinde düzenlediği iftar programında Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın'ı misafir etti. İftar programına Ayka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Silivri Mütahitler Dernek Başkanı Hüseyin Kapısız, Yunus Emre İmam Hatip Okul Müdürü Dr. Özkan Kerimoğlu'da katıldı. 

Arslantaş: "Memnuniyet duydum"  

Arsoy Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Mahsun Arslantaş, Ali Mansur Arslantaş, Bekir Arslantaş, Fatih Arslantaş, Ömer Faruk Arslantaş'ın ev sahipliğini üstlendiği iftar sonrası Eymen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Arslantaş, 'Belediye Başkanı Sayın Volkan Yılmaz'ı ağırlamaktan memnuniyet duydum" diyerek şunları ifade etti.

"Geçtiğimiz günlerde Sayın Belediye Başkanımızı iş yerimizde ağırladık. Bu tamamen dosthane bir program oldu. Sevgili dostlarım Hüseyin Kapısız ve Dr. Özkan Kerimoğlu hocamızda sağolsunlar bizi yanlız bırakmadı. Hakikaten öyle samimi bir ortam oluştu ki sahura kadar sohbetimiz devam etti. Yerel seçimlerin ardından bir araya gelemedik. Ben Volkan Bey'i çok seviyorum. Bu İlçeye önemli hizmetler yapacağına, hatta Türk siyasetinin önemli makamlarda kendisini göreceğimize inanıyorum. Ufku yerele sığmayacak kadar geniş görüşe sahip bir kişiliği var. Cumhur İttifakı temsilcileri olarak kendisine oy vermekten çok mutluyum. Tabi sohbetimizin kesim kesim yerlerinde bizlerde gördüğümüz sıkıntıları, problemleri bu ilçede yaşayan sorumlu bireyler olarak ilettik. Artık büyüyen ve gelişen Silivrimiz de sorunlar da problemlerde artarak devam ediyor. Ama bunların hepsini inşallah el birliğiyle aşacağımızdan endişem yok. Özelde konuştuğumuz sohbetlerimizde oldu. Ama inanın bu kesinlikle Silivri'nin geleceğine yönelik dost sohbetinden öteye geçmedi. Ben bir kez daha Sayın Başkana ve İlçe Başkanımıza nazik davetimizi kırmayarak uzun vaktini bizlere ayırdığı için teşekkür ediyorum. Görevinde başarılarının devamını temenni ediyorum" dedi. 

 

 

Editor:  Yörünge Haber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x