Başkan Yılmaz engelli ailelere müjdeyi verdi

Yüzde 40 ve üzeri engelli ailelerin yüzde 50 indirimle su kullanım hakkı olmasına rağmen Silivri’de bin 100 hanenin bu haktan faydalanmadığı tespit edildi. Başkan Yılmaz, İSKİ’nin çalışmalarıyla birlikte gerekli girişimlerin başlatıldığını duyurdu.

Başkan Yılmaz engelli ailelere müjdeyi verdi
02 Haziran 2019 - 19:50
Reklam
Reklam

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, bin 100 aile için müjdeyi sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Başkan Yılmaz yaptığı paylaşımda; “Engelli vatandaşlarımızın suyu yüzde 50 indirimle kullanma hakkı olmasına rağmen bu haktan faydalanmayan bin 100 hane tespit edildi. İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Metin Akbaş ve yetkililerle yaptığımız bugünkü görüşmede konuyu değerlendirdik. Gerekli işlemler başlatıldı. Belediyemiz ve Büyükşehir ekiplerinin koordineli çalışmalarıyla bu haneler ziyaret edilecek” ifadelerini kullandı.

 

ZİYARETLER BAŞLADI
Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Metin Akbaş, İSKİ Su İnşaat Daire  Başkanı Necati Çalık, İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas ile İSKİ personelinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Bazı hanelere toplantı sonrası ziyaretler başladı.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x