Başkan Yılmaz, ziyaretlere başladı

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Karaköprü Belediyespor karşısında galibiyetle eve dönen Silivrispor ve SİBESO Başkanı Nuray Koçer'i ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, ziyaretlere başladı
05 Nisan 2019 - 10:08
Reklam

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından gerçekleştirilen KOSGEB girişimcilik kursunu ziyaret etti.   

Katılımcılar ile bir araya gelen Yılmaz; "Katılım göstermiş  oldukları bu programın başarıyla sonuçlanmasını dilyorum. İlçemiz için önemli bir unsur içeren bu programın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim"dedi. Yılmaz bu tür programların süreklilik arz etmesi gerektiğine dikkat çeken sözleri ile  ziyaretini sonlandırdı. Program katılımcıları  ziyareti sonrası SİBESO Başkanı Nuray Koçer'i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alan Yılmaz,Silivri Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan,Kulüpler birliği başkanı Ali Tonta  ve SİBESO yönetim kurulu ile bir araya gelerek sohbet ettiler. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz daha sonra Silivrispor Kulübü'nü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Akgün Duru'ya Karaköprü Belediyespor karşısında alınan galibiyet için tebrik eden Başkan Yılmaz, "Aldığımız seçim sonucu sonrası yaşatılan galibiyet bizler için bir hediye niteliği taşımakta" dedi. 

Ziyarete Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yalçın da eşlik etti. 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x