Burayı çok seveceksiniz

Silivri’de damak tadına düşkün her kesimin ilgisini çekecek yeni bir işletme daha hizmet giriyor.

Burayı çok seveceksiniz
15 Aralık 2019 - 16:29 - Güncelleme: 15 Aralık 2019 - 17:44
Reklam
Reklam

Uzun yıllardır merkezi Silivri’de bulunan ve yaklaşık 20 Ülkeye ihracat yapan MFS Çikolata Kalıp, yeni bir markayı bünyesine katarak müşterilerine farklı alanda hizmet verecek. Türkiye’nin en deneyimli çikolata kalıp, çizim, tasarım, portatif geliştirme olarak en iyi çikolata üreticisi firmalarıyla çalışan MFS Çikolata, bundan böyle Cafe Restaurant alanında da hizmet verecek.

Açılış 28 Aralık’ta  

E-5 yolu üzeri Selimpaşa istikametinde yaklaşık 1000 metrekare alana kurulan ve Silivri Çikolatacısı adıyla Çikolata, Kahve, Dünya Mutfağı, Kahvaltı üzerine hizmet verecek olan işletmenin açılışı 28 Aralık’ta gerçekleştirecek.  Açılışa özel birçok fırsatın bulunduğu işletmede yılbaşına kadar tüm ürünlerde %20 indirim olacak. Toplantı salonu, çocuk oyun alanı, sigara içme alanı gibi birden fazla seçeneğinde olduğu Silivri Çikolatacısının işletme sahibi Fedai Balcı, gazeteci Ahmet Ermiş’e verdiği kısa bilgilerde:
“Uzun zamandır çikolata kalıpları üzerine önemli markalarla çalışıyoruz. Bununla birlikte yaklaşık 20 Ülkeye ihracat yapan kendi sektöründe iyi bir konumdayız. Merkezimizin Silivri’de olması, ikametimizin yine bu ilçede olmasından dolayı eksikliğini hissettiğim bir işletmeyi açma kararı aldım. Üzerinde çok çalıştığımız ve adının başına çokta yakıştığını düşündüğüm Silivri Çikolatacısı markasını hem müşterilerimizin hem de değerli Silivrili vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Zaten içerisinde olduğumuz çikolata üretimini artık kendi markamızla tattıracağız. Bu konudaki iddiamızı inşallah ilerleyen süreçlerde hep birlikte göreceğiz. Çok kıymetli bir ustamız var. 100’ün üzerinde çikolata çeşidimizle inşallah tüm müşterilerimizin iyi temennilerine layık olmak önceliğimiz olacak.  Dünya Mutfağından lezzetler var


Tabi olayı sadece çikolata ile sınırlı tutmadık. Buraya kadar gelen tüm müşterilerimizi iyi ağırlayabilme adına güzel çay, iyi kahve, nefis yemek ve kaliteli hizmeti ön plana çıkardık. Konseptimizi yerleştirirken çok seçici davrandık. Göz yormayan, ferahlığı öncelik edinen, hijyeni ilke sayan bir mekan tasarladık. Bu konuda iddialı olduğumuzu bir kere daha tekrarlamak istiyorum. Dünya mutfağından aradığınız birçok lezzeti bulabileceksiniz. Et, tavuk ana yemekler, Meksika mutfağı, Wrap, salata çeşitleri, makarna çeşitleri, sabah kahvaltısı olarak ister serpme ister tabak, kızartmalar, soğuk ve sıcak atıştırmalıklar, sütlü tatlılar(kendi üretimimiz), vitamin bar, yöresel kahveler, aromalı kahveler gibi geniş bir mutfağımız var. Fiyat politikamızı oldukça sınırda tuttuk. Kimse bize pahalı ya da ucuz diyemeyecek. İnşallah 28 Aralık’ta tüm dostlarımızı ve kıymetli Silivrili hemşerilerimizi büyük açılışımıza davet ediyorum” dedi.    

 
Haber / Ahmet Ermiş


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı