Silivri Belediyesi Eski Başkan Yardımcılarından ve Silivrispor'un efsane futbolcularından Çevik Baysalgil, son yolculuğuna uğurlandı.Baysalgil'in cenazesi, Piri Mehmet Paşa Camisi'nde kılınan öğle namazının ardından, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Spor camiasının ve Silivri halkının yakından tanıdığı Baysalgil, hizmetleri ve sporculuk kariyeriyle her zaman hatırlanacak.
Spor camiasının ve Silivri halkının yakından tanıdığı Baysalgil, hizmetleri ve sporculuk kariyeriyle her zaman hatırlanacak.