Çizgi Koleji Bursluluk Sınavını gerçekleştirdi

4-5 Ocak tarihlerinde Çizgi Koleji Silivri Kampüsünde düzenlenen bursluluk sınavı bine yakın öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi. 4, 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencilerinin katıldığı sınava uzak bölgelerden gelen öğrenciler için servis hizmeti verildi.

Çizgi Koleji Bursluluk Sınavını gerçekleştirdi
06 Ocak 2020 - 17:36
Reklam
Reklam

Cumartesi ve Pazar günü toplam 8 oturumda gerçekleştirilen Bursluluk Sınavında, Çizgi Koleji Yönetimi, Öğretmenleri ve çalışanları tam kadro görev aldı. Öğrencilerin büyük heyecanla sınava girdiği zaman diliminde Çizgi Koleji Rehberlik Servisi ve Yabancı Diller Bölümü velilere seminerler düzenleyerek Çizgi Koleji’nin özgün eğitim modeli hakkında bilgi verildi. Velilere sunulan ikramlarının ardından Çizgi Koleji Kurucusu Ulaş Velioğlu, velilere hitap ederek; "Cumhuriyet tarihimizin en değerli mirası olan köy enstitülerini kılavuz eden okulumuz 'Beceri temelli eğitim' modelini esas alarak, 21. yy. becerilerine sahip bir kuşak yetiştirerek çocuklarımızı hem hayata hem de sınavlara hazırlıyoruz" dedi. 
Çizgi Koleji Silivri Kampüsü Yönetimi bursluluk sınavı sonuçlarını 12 Ocak 2020 tarihi itibari ile açıklayacağını duyurdu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x