Çizgi Koleji, farklı bir uygulama başlatıyor

Çizgi Koleji, annelerin çocuklarıyla beraber savunma sporunu öğrenecekleri büyük bir organizasyona imza atıyor.

Çizgi Koleji, farklı bir uygulama başlatıyor
30 Aralık 2019 - 21:08 - Güncelleme: 30 Aralık 2019 - 21:20
Reklam

Uyguladığı özgün eğitim modelleri ve tecrübeli kadrosuyla yeniliklerin öncüsü olan Çizgi Koleji şimdi de annelerin çocuklarıyla beraber savunma sporunu öğrenecekleri büyük bir organizasyona imza atıyor.


Milli antrenör Ahmet Yokuş yönetiminde, Antrenör Selda Yokuş eğitmenliğinde yapılacak çalışma Çizgi Koleji Silivri Kampüsü’nde yeni yılda başlıyor.
 

Cumhuriyet tarihinin en büyük mirası olan Köy Enstitüleri geleneğini okullarında yaşatan Çizgi Koleji yoğun yabancı dil eğitimi, atölyelerinde uyguladığı yaparak ve yaşayarak öğrenme modelleriyle Türkiye’nin en nitelikli butik okulu olma yolunda ilerliyor.
 

Konuyla ilgili bir bilgilendirme yapan Çizgi Kolejleri kurucusu Ulaş Velioğlu: "Yeni yılda başlayacak yeni etkinliklerle annelerimizin çocuklarıyla spor yaparak kaliteli zaman geçirmelerinin yanında önemli bir sosyal farkındalık yaratmak istiyoruz. Ayrıca hazırlıklarımızn devam ettiği yeni projelerimizle geçen yıl Türkiye’nin eğitimde en iyi sosyal sorumluluk projesi ödülünü alan ‘’STEM Otobüsü’’ gibi alternatif uygulamalarımızla Silivri’de ve diğer kampüslerimizde ilklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz" dedi. 
 


Editor:  Yörünge Haber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x