Dikkat çeken o ayrıntı...

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'nun kar küreme aracını kullanırken çekilen fotoğrafları arasında çok ilginç bir ayrıntı dikkat çekti.

Dikkat çeken o ayrıntı...
05 Ocak 2019 - 23:05
Reklam
Reklam

İBB'nin karla mücadele ekiplerini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, küreme aracının direksiyonuna geçerek Çayırdere-Sayalar Mahallesi arasında yol boyu oluşan karları temizledi. Bir anda tüm yerel ve ulusal basında dikkat çeken bu uygulama esnasında basına servis edilen fotoğraflar arasında ilginç bir detay dikkatlerden kaçmadı. 

İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'nun sağ eli parmağında oldukça gösterişli şekilde fotoğraflara yansıyan yüzük, bir başka ayrıntı olarak kayda geçti. Cumhurbaşkanlığı forsu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasının olduğu içerkte REİS yazısıda bulunuyor. Daha önce İl Başkanı Bayram Şenocak'tan Fatih Sultan Mehmed'in at üzerinde bulunan küçük bir minyatürünü hediye olarak alan Bozoğlu'na yüzüğünde aynı şekilde hediye edildiği ve kendisine özel olarak yaptırıldığı öğrenildi. 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı
Silivri’de iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı