Ezgi Yılmaz, Anne ve Çocuk Atölye Çalışmasına katıldı

Silivri Belediyesi tarafından tüm mahallelerde düzenlenen Anne ve Çocuk Atölye Çalışmaları devam ediyor. Etkinliğin Selimpaşa ayağında Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın eşi Ezgi Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Emre Sarısaltıkoğlu da kızlarıyla katılım gösterdi.

Ezgi Yılmaz, Anne ve Çocuk Atölye Çalışmasına katıldı
22 Ağustos 2019 - 15:02
Reklam

Silivri Belediyesinin yaz döneminde başlattığı Okul Öncesi "Anne Çocuk" Atölye çalışmaları Değirmenköy ve Selimpaşa'da da gerçekleştirildi. Etkinliğin Selimpaşa ayağında Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın eşi Ezgi Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Emre Sarısaltıkoğlu da kızlarıyla katılım gösterdiler.
Başkan Volkan Yılmaz'ın, miniklerin anneleri ile birlikte vakit geçirerek güven içinde sosyalleşmesi amacı ile düzenlediği Anne ve Çocuk Atölye Çalışmaları devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü eğitmenlerinin ilçe genelindeki tüm mahallelerde gerçekleştirdiği atölye çalışmalarında minikler parmak boyama, kağıt kesme, oyun hamuru, masal okuma ve resim atölyelerinde öğrenirken eğleniyor. Eş zamanlı olarak anneler için düzenlenen örgü çanta, iğne oyası, amigurumi (Tığ işi oyuncak yapımı), kağıt sepet gibi el işine yönelik atölye eğitimleri de aynı alanda verilerek minikler anneleri ile birlikte sosyalleşiyor. 8 Temmuz'da başlayan Anne ve Çocuk Atölye Çalışmaları 23 Ağustos Cuma günü Küçük Kılıçlı Piknik Alanı/10.00-12.00 ve Gazitepe Spor Stadı /14.00-16.00  saatleri arasında gerçekleştirilecek son programlar ile sona erecek.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x