Gönüllüler kadrosu büyüyor

Geçtiğimiz hafta Silivri Ortaköy Mahallesinde bulunan yaşlı bakım evi sakinleri için başlatılan yardım desteği giderek artıyor.

Gönüllüler kadrosu büyüyor
05 Ocak 2020 - 16:47
Reklam
Reklam

Geçtiğimiz hafta yayımlanan Vahe Kılıçarslanın sunduğu 'Vahe ile Evdeki Mutluluk' programı, Ortaköy Mahallesinde bulunan Işıltı Bakımevi'nin tadilat ve bazı ihtiyaçları konusunda yardımseverlerden destek istemişti.

Aynı programda Silivri'de emlak ve gayrimenkul işi ile uğraşan Sezai Kütük ve Hakan Tekin, binanın iç boya, tadilat ve bakımları konusunda destek vermiş daha sonra bakımevinde kalan yaşlıların kıyafet sorunlarını çözüme kavuşturmak içinde ellerinden geleni yapacaklarını söylemişlerdi. İki ortak bir hafta boyunca hummalı çalışma yaparak bakımevinde kalan 50 erkek, 12 kadın'a günlük olarak giyecekleri kılık kıyafeti temin ederek bakımevi yetkililerine teslim etti. Hakan Tekin ve Sezai Kütük'ün başlattığı destek kampanyasına ilçede bir çok önemli isimde kayıtsız kalmadı. Ayrıca temin edilen malzemelerin teslimi için bakımevine gelenler arasında Silivri Rizeliler Dernek Başkanı Sinan Abdullah Azder, İş insanları Salih Usta, Mehmet Kaya gibi isimlerin de olması dikkat çekti. 

"Kurban Kestiler"

Bakımevi ziyareti öncesi iş insanı Ümit Şaran'ın kestiği kurbanda yetkililere teslim edildi. İhtiyaç olduğu anda bu tarz desteklerinin devam edeceğini bildiren Şaran, "Allah herkese hayırlı bir yaşam nasip etsin" dedi.

Daha sonra bakımevinde kalanlarla sohbet eden hayırseverler hep birlikle fotoğraf çekinerek güne özel hatıra bıraktılar. 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x