Huzur Evinin eksiklerini giderdiler

Silivri'de gayrimenkul sektöründe hizmet veren Sezai Kütük ve Hakan Tekin, Ortaköy mahallesinde bulunan yaşlı bakım evinin tadilat ve çeşitli ihtiyaçları için gönüllü oldu.

Huzur Evinin eksiklerini giderdiler
29 Aralık 2019 - 13:41 - Güncelleme: 29 Aralık 2019 - 16:18
Reklam

İlçede emlak gayrimenkul sektöründe önemli işlere imza atan Tekin Gayrimenkul işletmecileri Sezai Kütük ve Hakan Tekin, örnek olacak projeye destek vererek önemli bir sorumluluk yüklendi.

Vahe Kılıçarslanın sunduğu 'Vahe ile Evdeki Mutluluk' programı bu hafta Silivri'deydı. Ortaköy Mahallesinde bulunan Işıltı Bakımevi'nin tadilat ve ihtiyaçları konusunda yardımseverlerden destek isteyen Kılıçarslan'a bir destekte Sezai Kütük ve Hakan Tekin'den geldi. Boya, tadilat ve bakım evinde kalan yaşlıların kıyafet sorunlarını çözüme kavuşturmak için kolları sıvayan iki ortak ilk iş olarak tadilat ve boya konusuna çözüm buldu. Önümüzdeki günlerde kıyafet konusunda da ciddi bir yardımda bulunacaklarını açıklayan Hakan Tekin:

"Allah nasip etti hayırlı bir işe vesile olduk. Bunu reklam olsun diye değil, hakikatten ihtiyaç sahibi olan bakımevi sakinlerine yardımcı olmak maksadıyla yapıyoruz. Biz daha önceleride bir çok sosyal projeye destek verdik ama hiç kamuoyuyla paylaşmadık. Bu konuda da tamamen tesadüf olarak tv'de kendimizi gördük. O zaman buradan bir çağrımızda olsun diyelim ve özellikle kıyafet konusunda yardımda bulunmak isteyen tüm dostlarımızın bize ulaşmasını rica edelim. Bakım evinde 50 erkek 12 tane kadın var bakıma muhtaç. Bu konuda önümüzdeki hafta Pazar gününe kadar çalışmamız olacak. Destek olmak isteyenler bize ulaşabilirse çok mutlu oluruz. Allah herkesten razı olsun" dedi.  

Editor:  Yörünge Haber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x