İrfan Ermiş'in yazısına cevap geldi

Bir sitede yazılar yazan Kadir Koç adli kişinin "Gerçek bilgileri Kadir Koç şerefsiz diyerek açıklayın" sözleri üzerine köşe yazan İrfan Ermiş, iddia konusu gerçekleri açıklayınca, Kadir Koç bu imayı kabul ettiğini duyurdu.

İrfan Ermiş'in yazısına cevap geldi
01 Nisan 2020 - 23:57
Reklam

Silivri Belediyesi'nin kavak ağacı satış ihalesiyle ilgili bir yazı yazarak çeşitli iddialarda bulunan Kadir Koç'un yazıda yer verdiği bilgiler asılsız çıktı. 
"Bana kızacak Ülkücü dostlara diyorum ki “kızmayın, yanlış yapana hesap sorun, sormazsanız ben sizin yerinize sorarım” yarası olmayan Baskan da çıkar adam gibi “Kadir Koç şerefsizdir yalancıdır, iftiracidir, gerçek bilgiler bunlardır, ben muhtar ve mahalleliye bilgi verdim, ihaleyi de 500 Bin TL ye şuna verdim” der, Hırsız degilse, hırsızlığa göz yummadıysa çıkar bunu der." dediği için köşe yazan ve iddia konusu tüm bilgileri internet ortamından edinerek yayınlayan Gazeteci İrfan Ermiş, "Şerefsiz kime diyelim Kadir Koç?" başlıklı köşesinde soru yöneltti. 
Bugün Ermiş'e cevap veren Kadir Koç, "Sevgili okurlarım, Gazeteci İrfan Ermiş bana “şerefsiz” imasında bulunmuş, ben kaynağımın eksik bilgi vermesinden ve benimde yeterince sorgulamamış olmamdan dolayı bu imayı hak ettim." diyerek kabul ettiğini yazdı. 

silivriden.com


Editor:  Yörünge Haber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Proje Volkan Yılmaz'dan onay İBB'den
Proje Volkan Yılmaz'dan onay İBB'den
MHP'den esnafa 'hayırlı olsun' ziyareti
MHP'den esnafa 'hayırlı olsun' ziyareti