Karakan İnşaat'ta satışlar başladı

Merkezi Silivri'de bulunan Karakan İnşaat'ın yapımına Marmaraereğlisi Sultanköy'de başladığı projede sona doğru gelindi.

Karakan İnşaat'ta satışlar başladı
26 Ekim 2019 - 19:28
Reklam

30 yıllık deneyim ve tecrübesiyle özellikle İnşaat sektöründe bir çok projeyi hayata geçiren Karakan İnşaat ve Gayrimenkul, geçtiğimiz aylarda başladığı Marmaraereğilisi Sultanköy projesini 90 oranında tamamladı. 12 adet 2+1 ve 4 adet dubleks ile 4 adet dükkandan oluşan projede geçtiğimiz hafta itibari ile satışlar başladı.

Konu ile alakalı bilgi veren Karakan İnşaat ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karakan, "Projelerimizin içerisinde belkide en çok beğenerek hayata geçirdiğimiz yer oldu. Marmara Denizinin kıyısında muhteşem bir manzarası var. İnanın buraya geldiğimde huzur buluyorum. Sabah güneşin doğuşunu akşam güneşin batışı izlemek büyük keyif veriyor. O bakımdan buradan ev alacak olan müşterilerimizin bir çok avantajı olacak. Ulaşımı kolay, adresi kolay, havadar ve çok güzel bir bölgede ev sahibi olacaklar. Tüm bunları detaylıca düşünerek başladığımız bu projemizde, konfor ile rahatlığı ön planda tuttuk. En güzel malzeme ile iç dekorunda eksiksiz bir inşaa düzenledik. İnşallah 2020'in ilk ayında dairelerimizi teslim edeceğiz. Geçtiğimiz hafta başladığımız satışlarımızda bugün itibari ile güzel bir başlangıç yaptık. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyorum. Güle güle oturmalarını temenni ediyorum" dedi. 

 


Editor:  Yörünge Haber

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x