Kestanelik Mahallesi'nde, Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlediği yıl sonu giyim sergisi büyük ilgi gördü. Sergide, kursiyerlerin özenle hazırladığı el emeği ürünler sergilendi.
Açılış törenine, Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Belediye Başkanı Erhan Güzel, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Hakkı Damat, Mahalle Muhtarı Olcay Güvenci ve mahalle sakinlerinin yoğun katılımı gerçekleşti.
Sergide sergilenen el emeği ürünleri tek tek inceleyen Başkan Erhan Güzel, kursiyerlere verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Sergideki çalışmaların titizlikle hazırlandığını belirten Güzel, kursiyerlerin ortaya koyduğu değerli eserlerin takdirle karşılandığını ifade etti.
Kestanelik Mahallesi'nde düzenlenen bu etkinlik, mahalle sakinlerine ve katılımcılara el sanatlarının ve emeğin önemini bir kez daha hatırlatırken, toplumsal dayanışma ve kültürel etkileşimin güzel bir örneğini sunmuş oldu.
Çatalca
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 19:35
Kestanelik Mahallesinde Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Giyim Sergisi açıldı
Kestanelik Mahallesi'nde, Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlediği yıl sonu giyim sergisi büyük ilgi gördü.
Çatalca
24 Mayıs 2024 - 19:35
# kestanelik mahallesi# kestanelik mahallesi hava durumu# araklı kestanelik mahallesi hava durumu# erdek kestanelik mahallesi# bursa kestanelik mahallesi
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir