Mertöz, Silivrispor'a sponsor oldu

MESAN Kilit, yeni sezonda Silivrispor'a destek vererek forma sponsoru oldu.

Mertöz, Silivrispor'a sponsor oldu
08 Eylül 2020 - 23:18 - Güncelleme: 08 Eylül 2020 - 23:25
Reklam

Rıdvan Mertöz'ün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Mesan Kilit yeni sezonda Silivrispor'un en büyük sponsorlarından oldu. Kulüp Başkanı Taylan Güraslan'ın başlattığı ve akabinde ilçedeki fabrikaların ses verdiği ‘vazgeçmemsendensilivrispor' kampanyasına destek büyüyor. Çağ Kabara adına Hakan Kocabaş ile başlayan destek hareketinde MESAN Kilit de sponsorlar arasına ismini yazdırdı.

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan'ın fabrikada ziyaret ettiği Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz ile karşılıklı sponsorluk anlaşması imzalandı. İmza törenine MESAN Kilit Genel Müdürü Mustafa Mertöz de katılım sağladı.

MERTÖZ: "SPOR VE EĞİTİME DESTEK SUNMAYA GAYRET EDİYORUZ"

2020-2021 Futbol Sezon'unda Silivrispor formalarına reklam veren firma Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz yaptığı kısa açıklamasında, “İlçemizde aktif bir şekilde hizmetlerine devam eden kuruluşlara desteklerimizi vermekteyiz. Gerek spor kulüpleri gerekse ilçemiz okullarına katkılarda bulunmaya gayret ediyoruz. İnanıyoruz ki Silivrispor'a yaptığımız bu destekle geleceğe katkı sunmuş olacağız. Hayırlı olsun” dedi.

GÜRASLAN: "GÖRDÜĞÜMÜZ DESTEK DOĞRU YOLDA OLDUĞUMUZUN İSPATI"

Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan ise imzaların ardından yaptığı açıklamada, “İlçemiz işletmelerinin kulübümüzü sahiplenmesi ile yaptığımız işin ne denli önemli olduğunu ve doğru yolda olduğumuzun kanıtı. Gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ve geliştirdiğimiz projelerle ilçemiz sportif faaliyetlerinde çıtayı yükseltiyoruz. Gerek A takımımız gerekse de genç takımlarımız ayaklarını yere daha sağlam basarak, geleceğe güvenle bakabilmekte. MESAN Kilit'e özellikle de Rıdvan Mertöz ve Mustafa Mertöz'e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

hürhaber

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşçileri taşıyan servis kaza yaptı: 2'si ağır 8 yaralı
İşçileri taşıyan servis kaza yaptı: 2’si ağır 8 yaralı
Pazar esnafı memnun vatandaş mutlu
Pazar esnafı memnun vatandaş mutlu