Şerif Elmas, aktif siyasete 'merhaba' dedi

Silivri Fatih Mahallesi eşraflarından, 2019 Mahalli seçimlerinde muhtar aday adayı olarak özverili bir çalışma temposunu ortaya koyan Şerif Elmas, aktif siyasete girerek Fatih Mahalle Başkanı olarak görev aldı.

Şerif Elmas, aktif siyasete 'merhaba' dedi
13 Şubat 2021 - 09:32
Reklam

İlçede sevilen ve bir çok kesimin yakından tanıdığı, sosyal sorumluluk projelerinde de bir çok başarılı işlere imza atan Elmas, aktif siyasete girerek CHP Fatih Mahalle Başkanı olarak görev aldı. Örgüt binasında İlçe Başkanı Berker Esen tarafından bizzat tebliğ edilen yeni görevlendirme sonrası Şerif Elmas, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kamuoyuna şu duyuruyu yaptı:

"Üyesi olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi'nin; Silivri Fatih Mahallesi Temsilciliği görevini üstlenmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bundan sonra aktif siyasetin sorumluluğunu yüklenerek bizlere tevdi edilen vazifeyi en iyi şekilde ifa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.
Bugüne kadar özverili çalışmalarıyla Fatih Mahallemizde emek veren bir önceki mahalle temsilcimiz değerli büyüğüm Orhan Öpçin'e teşekkür ediyor; İlçe Başkanımız Sayın Berker Esen ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri ve tüm örgüt üyelerimize şükranlarımı arz ediyorum..."

Elmas'ın yeni yönetimini hazırlamak için çalışmalara başladığı, önümüzdeki haftalarda ekibini tanıtacağı öğrenildi.     

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alibey mahallesi baştan sona yenileniyor
Alibey mahallesi baştan sona yenileniyor
Ani işitme kaybı ihmale gelmez!
Ani işitme kaybı ihmale gelmez!