Silivri'de güzel şeyler oluyor

Silivri Dayanışma Platformu gönüllüsü İç hastalıkları uzmanı Dr. Hızır Aydın, sağlık çalışanları için koruyucu özelliği olan bir maske tasarladı.

08 Nisan 2020 - 14:59 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 15:04
Reklam
Reklam

Silivri Dayanışma Platformu adına yapılan açıklama da, Dr. Hızır Aydın'ın tasarladığı koruyucu maske çalışması tasarlandığı duyuruldu.

Platform adına yapılan açıklama aynen şu şekilde: “Silivri Dayanışma Platformu gönüllümüz İç hastalıkları uzmanı Dr. Hızır Aydın, sağlık çalışanları için koruyucu özelliği olan bir maske tasarladı. Ağız burun ve gözü de tamamıyla koruyan maskeler, Silivri'deki kamu ve özel sağlık kuruluşlarında uzmanlar tarafından denenerek olumlu görüş alındı.

Silivri Sanayi sitesinde ilk örnekleri yapılan maskenin N95 maskelerden daha fazla koruma (tüm yüzü kapsama)  özelliği taşıdığı ifade edildi. Bu maskeler hayatları pahasına canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza ücretsiz verilecektir. Bu projeye inanıp destek verenin isimlerini daha sonra kamuoyunda paylaşacağımız gönüllülerimize teşekkür ediyor, Dr.Hızır Aydın hocamıza emeğine sağlık diyoruz.

Silivri dayanışıyor, Silivri yardımlaşıyor… Sağlıkçılara minnettarız…”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cüneyt Acim
    6 ay önce
    Tebrik ediyorum.Türk insanının her zaman çok yaratıcı olduğunu iddia ederim...Bunuda göçerlik yüzünden elde etmiştir.Umaırm gereken desteği bulur ve seri üretilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meyan kökü bitkisinin faydaları tüm toksinleri atıyor
Meyan kökü bitkisinin faydaları tüm toksinleri atıyor
Covid-19 pandemisinde hamilelere 10 sonbahar önlemi!
Covid-19 pandemisinde hamilelere 10 sonbahar önlemi!