Reklam

Silivri, her kesimin gözdesi

Silivri'de bulunan Akademi Gayrimenkul işletmecisi Murat Aydın: "Silivri, birçok yatırımcı işveren ve emekçi vatandaşlarımızın gözdesidir" şeklinde açıklamada bulundu.

Silivri, her kesimin gözdesi
02 Mayıs 2021 - 17:56 - Güncelleme: 02 Mayıs 2021 - 18:25
Reklam
Reklam

Pandemi süresince Silivri, yeni yaşam merkezi oldu. Şehrin kalabalığından kaçan ve sakin bir ilçede yaşamak isteyen vatandaşlar Silivri’ye akın etti. İstanbul’dan vazgeçemeyen vatandaşlar, İstanbul’un en uzak ilçesi Silivri’ye yerleşti. Geçtiğimiz yıllarda Silivri yazlık bir bölge olarak anılırken; artık 4 mevsim yaşanılan bir ilçe haline geldi.

Akademi Gayrimenkul İşletmecisi Murat Aydın, bu gelişmeler ışığında yorungehaber.com'a verdiği özel demeçte şu ifadeleri kullandı. Aydın: "Silivri birçok yatırımcı, işveren ve emekçi vatandaşlarımızın gözdesi oldu. 17 günlük tam kapanma süresiyle birlikte nüfus yoğunluğumuzun arttığını hep birlike görüyoruz. Yazlıkçıların neredeyse 4 mevsimi ilçede geçirdiğini biliyoruz. Haliyle yılın her anını Silivri'de geçiren vatandaşlarımızın sosyal ve ekonomik yaşamlarını kalıcı bir şekle büründürmelerinden dolayı arz talep durumu ortaya çıktı. Müstakil yaşamı tercih edenlerin sayısı her geçen gün artarken ilçenin 35 mahallesinde yeni yaşam alanları kuruluyor. Denizi, ormanı, tarım ve doğasıyla şehirden uzak muhteşem bir yer Silivri. Yakın zamanda bunu daha net göreceğiz" dedi. 


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de kontrolden çıkan otomobil iş yerine daldı
Silivri’de kontrolden çıkan otomobil iş yerine daldı