Tuğra Ambalaj açıldı

Tuğra Ambalaj, Şeniz Kaya'nın işletmeciliğinde, Silivrililerin hizmetine açıldı.

Tuğra Ambalaj açıldı
11 Ocak 2020 - 15:23 - Güncelleme: 11 Ocak 2020 - 15:30
Reklam
Reklam

Alibey Mahallesi, Başkomutan Caddesi, Genç Fidan Sokak, No: 4/A (Silivri Eski Devlet Hastanesi yanı) adresinde 11 Ocak 2020 Cumartesi günü açılışını gerçekleştirilen Tuğra Ambalaj, Silivri'de ambalaj sektöründe hizmet verecek. Şeniz Kaya'nın işletmeciliğinde geniş yelpazeyi oluşturan ürünler müşterilere sunulacak.

Tuğra Ambalaj'ın iş yeri açılışı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Silivri Belediye Başkanı Özel Kalemi Tansu Şen, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Vekili Arif Kınık, Silivri Sanayi Kooperatif Başkanı Ercan Çalışman, Afşın Düğencioğlu ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Şeniz Kınık'ı girişimlerinden dolayı tebrik ederek, kadınların hayatın tüm alanında yer alması gerektiğine bir kez daha vurguda bulundu. Şehiz Kınık'a iş hayatında başarılar dileyen Başkan Yılmaz açılış kurdelesini kendisi ve konuklarla birlikte kesti.

Şeniz & Hayrettin Kaya ailesinin dost ve yakınları kendilerini tebrik ederek, iş yerlerinin hayırlı uğurlu olmasını dilediler.

Hürhaber


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x