Başkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Vergili, hayata geçirdiği bir çok önemli projenin ardından şimdide kadın haklarına dikkat çekmek amacıyla büyük bir projeyi daha hayata geçiriyor. Alt yapı çalışmalarının tamamladığı ve kısa süre içerisinde hayata geçirmeyi planladığı sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgi veren iş insanı Vergili, "2025 yılına kadar kadın sığınma evleri inşa ederek sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için harekete geçiyoruz” dedi.
Başkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Vergili'nin proje hakkında verdiği kısa değerlendirme şu şekilde: “Toplumsal sorumluluğumuzun bilinciyle, kadınların güvenliğini sağlamak adına önemli bir adım atmaya hazırlanıyoruz. 2025 yılına kadar kadın sığınma evleri inşa ederek sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için harekete geçiyoruz.
timeturk.com
![](https://www.yorungehaber.com/images/files/2024/03/65fdeb2b5f842.jpg)
Hem sığınma evi, hem de psikolojik destek merkezi
Kadınların, şiddet ve tehlikeden uzakta güvenli bir ortamda kalabilecekleri sığınma evlerine ihtiyaçları var. Bu evler yalnızca barınma olanağı değil, aynı zamanda psikolojik ve hukuki destek de sunacak. Şirket olarak kadınların haklarına saygı duyuyor ve onları korumak için elimizden geleni yapmaya kararlıyız. Bu nedenle, 2025 yılına kadar kadın sığınma evleri inşa etmek üzere çalışmalarımızı başlatıyoruz” ifadesini kullandı.Vergili, açıklamasının son kısımında tüm paydaşlarını kadınların güvenliğini sağlamak ve şiddete karşı durmak için projeye destek olmaya davet etti.![](https://www.yorungehaber.com/images/files/2024/03/65fdeb20551c3.jpeg)
Uğur abi topluma faydalı bir insandır canım abim Allah yolunu açık etsin