Yarı olimpik havuz inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor

Yapı ruhsatı Silivri Belediyesi tarafından onaylanan ve geçtiğimiz günlerde inşaat çalışmaları başlayan yarı olimpik yüzme havuzu projesinde çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor.

Yarı olimpik havuz inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor
01 Temmuz 2020 - 10:16 - Güncelleme: 01 Temmuz 2020 - 10:53
Reklam
Reklam

Silivri Yeni Mahalle 1653 ada 2 parselde yapımına başlanan ve bittiğinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu olarak vatandaşların hizmetine sunulacak kompleksin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın göreve gelmeden önce söz verdiği büyük vaadleri arasında yer alan yüzme havuzu projesi, yapımı tamamlandığında içerisinde bir konsepti barındıracak. 

İşin başında Avcı ve Eskikurt var

Yapımı devam eden havuz inşaatının proje alanına giderek yüklenici firmalardan bilgi alan Yörünge Haber Genel Yayın Yönetmenimiz Ahmet Ermiş, SVS Havuz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Avcı ve Erve Yapı Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Eskikurt'la görüştü. İnşaatımız yeni yıla kadar tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak diyen Avcı ve Eskikurt, gazeteci Ahmet Ermiş'e şu açıklamalarda bulundu. 

"Yapımına başladığımız inşaat alanında gerçekten harika bir eser ortaya çıkacak. Sadece havuz olarak değil bir çok sosyal donatı alanlarıda kompleksin hem içinde hemde dışında vatandaşların hizmetinde olacak. Zaten konum itibariyle şehrin merkezi diyebileceğimiz yüzme havuzu inşatımızda özellikle kalite güven açısından da en iyi malzemeler kullanılıyor. Bu bakımdan da bittiğinde herkes güven içerisinde kullanabilecek. Aksi bir durum yani Allah'tan her hangi bir kaza bela olmaz ise yeni yıla yetiştirmeyi planlıyoruz. Belediye Başkanı Sayın Volkan Yılmaz'ın hassasiyetle üzerinde durduğu süreci yürütüyoruz. Hiç bir hataya sebebiyet vermeden taahhüt ettiğimiz süre içerisinde inşaallah tamamlayacağız. Bu vesileyle projenin hayata geçmesinden bugüne kadar emek veren kim varsa teşekkür ediyoruz. Başkan Bey'e ayrıca teşekkür ediyoruz. Silivri'ye şimdiden hayırlı olsun" 
     

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x