'Yaz Neşesi' konserleri Silivri'de başlıyor

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘İstanbul’da Yaz Neşesi’ açık hava konserleri kapsamında Silivri’de gerçekleşecek olan konser günleri hakkında bilgi verdi.

'Yaz Neşesi' konserleri Silivri'de başlıyor
05 Eylül 2018 - 21:36
Reklam
Reklam

Silivri’de 3 gün boyunca gerçekleştirilecek olan konserlerle ilgili İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve İBB Kültür Müdürlüğüne teşekkür eden Başkan Bozoğlu; “İBB tarafından Silivri’mizde ‘İstanbul’un Yaz Neşesi’ sloganı ile 3 ayrı programla konserler düzenliyoruz.  Bu konserler kapsamında Kiptaş 1 Konutları, Kiptaş 2 Konutları ve Büyükçavuşlu mahallemizde yapılacak olan konserlerin tarih ve saatleri şu şekilde olacak.

- 07 Eylül Cuma günü Karadeniz müzikleri ile ün yapan KOLİVA gurubu konserimiz Yeni Mahalle Kiptaş 2 Site Meydanında Saat: 20:30’da

- 08 Eylül Cumartesi günü BURAK AHISKALI konserimiz Kiptaş 1 Site Meydanında Saat: 20:30’da

- 09 Eylül Pazar günü ÖMER ÇELİK konseri ise Büyükçavuşlu Pazar yerinde Saat: 20:30’ da gerçekleşecek.

Ben buradan bütün hemşerilerimizi şimdiden konserlerimize davet ediyorum.  Bu güzel organizasyonun sahibi İBB Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal beyefendiye ve İBB Kültür Müdürlüğümüze de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Her şey daha güzel bir Silivri için.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı