Arslantaş ve Kapısız'dan Esen'e ziyaret

İş insanı Hakan Arslantaş ve Silivri Müteaahitler Derneği Başkanı Hüseyin Kapısız, CHP İlçe Başkanı Berker Esen'i makamında ziyaret etti.

Arslantaş ve Kapısız'dan Esen'e ziyaret
09 Temmuz 2020 - 09:50
Reklam
Reklam

İlçenin önemli iş insanlarından Arslantaş ve Kapısız, CHP'li genç ilçe başkanına nezaket ziyaretinde bulundu. Ocak ayına göreve gelerek Türkiye'nin en genç ilçe başkanı unvanını elinde bulunduran Berker Esen'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini ileten Arslantaş:

"Sevgili kardeşim Berker'e daha evvel yapmayı planladığım hayırlı olsun ziyareti araya giren pandemi süreci dahi epey uzamıştı. Geçtiğimiz haftalarda kaybettiğimiz annemizin taziyesine gelerek bizzat üzüntülerini dile getiren ilçe başkanımıza bugün bizde Hüseyin Kapısız başkanımla hem hayırlı olsun hem de iadeyi ziyaret şeklinde iletmiş olduk. Siyasi olarak aynı görüşe sahip olmasakta insani ve vicdani değerlere önem veren bir duruşu var. Kendisi acılı günlerimizde bizleri hiç yanlız bırakmadı. Bu vesileyle kendisine teşekkürlerimi ayrıca ilettim. Genç yaşta üstlendiği sorumluluğun hakkını en iyi şekilde vermesini ve başarılarının artarak devam etmesini diliyorum" dedi.  

Ziyaret sonrasi CHP İlçe Başkanlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ise şu ifadelere yer verildi: "İlçemizin iş insanlarından Hakan Arslantaş ve Hüseyin Kapısız, İlçe Başkanımız Berker Esen’i ziyaret etti. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz."  


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x