Reklam
Reklam
Reklam

Elmas, AK Parti'ye desteğim tamdır!

AK Parti'den istifa eden Aslan Elmas, gelen eleştirilere yazılı bir açıklama yaparak cevap verdi.

Elmas, AK Parti'ye desteğim tamdır!
01 Mart 2020 - 21:39
Reklam

Aslan Elmas'ın özellikle "Gelecek Partisine İlçe Başkanı olacak" iddialarına "Benim başka bir partide görev arayışım yoktur. Yıllarca emek verdiğim, üyesi olmaktan şeref duyduğum, çatısı altında bu millete hizmet etme sevincini yaşadığım AK Parti'ye desteğim dün olduğu gibi bundan sonrada tamdır" diyerek cevap verdi.  

İşte o yazılı açıklama: 

"Öncelikle sözlerime başlamadan İdlip'te Kahraman Mehmetçiğimize yapılan hain saldırı sonucu şehit düşen kahramanlarımıza Yüce Allah'tan Rahmet diliyorum. Aileleri başta olmak üzere Milletimizin başı sağ olsun temennimi iletiyorum.


Dün kamuoyuna yansıyan AK Parti üyeliğimden istifa etmem ile ilgili bazı çevreler tarafından özellikle sosyal medyadan “maksatlı” şekilde yorumlar yapılması üzerine açıklama yapma hissiyatı duydum. 

2008 yılında dönemin Belediye Başkanı Hüseyin Turan'ın rozet takarak üyesi olmaktan şeref duyduğum AK Parti ailesine katıldım. 12 yıl boyunca Silivri'de şahsıma verilen tüm görevleri gücüm yettiğince yerine getirme gayretinde bulundum. İnandığım ve mücadelesinde hiç gocunmadığım AK Partideki tüm gayretlerimde amacım sadece doğup büyüdüğüm bu topraklara ‘taş üstüne bir taş da ben nasıl koyabilirim' inancı olmuştur. Allah'ta şahittir tüm hayalimde bundan ibarettir. Lakin bugün geldiğimiz noktada aktif siyasi hayatımı en azından resmi mecralarda belki de kısmi olarak noktalama kararı almış bulunuyorum. Bu kararımda her hangi bir unsur kesinlikle rol oynamamıştır.

Olay tamamen bundan ibaretken, gün içerisinde özellikle sosyal medyada şahsımı hedef alarak ve üzülerek okuduğum bazı aslı astarı olmayan mesnetsiz yorumları, omuz omuza mücadele verdiğim bazı isimlerin ağır eleştirilerini görmeyi çok yakışıksız buldum. Hele ki beni çok iyi tanıdığını bildiğim bu isimlerin başka partide siyaset yapacağımı iddia etmeleri kesinlikle kocaman bir YALANDIR. Hatta alenen İFTİRADIR! Şunu net bir şekilde ifade ediyorum ki, başka bir partinin ilçe başkanlığı bana teklif edilmediği gibi, var sayalım iletildi; bundan dolayı da gurur duyacağımı eklemek istiyorum. En azından bu donanıma sahip olabildiğimi hissettireceği fikri bile bana güç ve mutluluk verir.


Ama çok merak edenleriniz varsa bir kez daha yüksek sesle söylüyorum! Benim başka bir partide görev arayışım yoktur. Yıllarca emek verdiğim, üyesi olmaktan şeref duyduğum, çatısı altında bu millete hizmet etme sevincini yaşadığım AK Parti'ye desteğim dün olduğu gibi bundan sonrada tamdır.


Son olarak sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik ağır ithamlarda bulunan kişi ve kişilerle ilgili avukatım aracılığıyla haklarında yasal işlem başlatılacağını belirtmek isterim."

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de Roma dönemine ait lahit mezar bulundu
Silivri'de Roma dönemine ait lahit mezar bulundu
Acı haberi İmamoğlu verdi: 'İkinci personelimizi de salgına kurban verdik'
Acı haberi İmamoğlu verdi: 'İkinci personelimizi de salgına...