Esen'den partililerine teşekkür

CHP'de tamamlanan delege seçimlerinin ardından İlçe Başkanlığına aday olan Berker Esen oy kullanan ve seçilen tüm partililerine teşekkür etti.

Esen'den partililerine teşekkür
24 Kasım 2019 - 23:07
Reklam
Reklam

CHP Silivri İlçe Başkan Aday Adayı Berker Esen, tamamlanan delege seçimlerinin ardından partililerine teşekkür etti. “Beyaz Listemiz büyük bir farkla umut olmuştur" diyen Esen açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

"2 haftadır süregelen ve bugün sonuçlanan delege seçimlerimiz partimize ve Silivri’mize hayırlı olsun. Yola çıkarken umudu, azmi ve gençliğimizi geleceğe taşıyacağız demiştik. Tamda bu noktada üyelerimiz aldıkları kararlar ve kullandıkları oylarıyla bu umudumuza destek vermiş ve büyük bir teveccühte bulunmuşlardır. “Beyaz”Listemiz büyük bir farkla umut olmuştur. Şimdi bize düşen görev bu umudu geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaktır.  Cumhuriyet Halk Partisi’nin ortak ilkesinde buluşmuş, onun ahlakını ve erdemini sonsuza dek taşıyacak yönetimimizle karşınıza çıkarak, sadece bizim listemizde değil diğer listedeki delegelerinde oyunu alarak, onlarda da umut olarak kongremizi tamamlayacağız.
 
Partimizin, taşında toprağında, kederinde, sevincinde her anında yanında olan, kişilere değil ilkelere sımsıkı sarılı olan bizler, partimizi ilçemizde  yeniden iktidar yapacağız. Kaybettirmeyi marifet sayanlara söyleyecek sözümüz “birleşerek  kazanacağız” olacaktır. 
 
Başta Delege Seçimlerini başarıyla yürüten İlçe Başkanımız Suna Göçengil ve Yönetim Kurulumuza, Mahalle Başkanlarımıza, sandık kurullarımıza ve en önemlisi Partimizin emektarı üyelerimize ve seçilen tüm delegelerimize teşekkür ediyorum.
 
 
Berker ESEN
CHP Silivri İlçe Başkan Adayı


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı