İnceğiz Mahallesi'nde, Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen yıl sonu sergi açılışı, mahalle sakinlerinin ve katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Sergide, kursiyerlerin özveriyle hazırladığı çalışmalar büyük beğeni topladı.
Açılış törenine, Belediye Başkanı Erhan Güzel, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Hakkı Damat ve mahalle sakinleri katıldı. Sergide yer alan el emeği ürünler, ziyaretçiler tarafından büyük ilgiyle karşılandı.
Başkan Erhan Güzel, sergideki eserleri tek tek inceleyerek, kursiyerlere verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Sergide yer alan çalışmaların mahalle kültürüne ve el sanatlarına olan katkısını vurgulayan Güzel, kursiyerlerin ortaya koyduğu değerli eserlerin takdirle karşılandı.
Çatalca
Yayınlanma: 24 Mayıs 2024 - 19:35
İnceğiz'de emekler sergilendi
İnceğiz Mahallesi'nde Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi coşkulu açılışla başladı
Çatalca
24 Mayıs 2024 - 19:35
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir