Karakaş'ın Davutoğlu ile ilk fotoğrafı

AK Parti'de bir çok görevlerde bulunan ve geçtiğimiz haftalarda istifa ederek Gelecek Partisine geçen Metin Karakaş, Genel Başkan seçilen Ahmet Davutoğlu ile ilk fotoğrafını paylaştı.

Karakaş'ın Davutoğlu ile ilk fotoğrafı
19 Aralık 2019 - 20:38 - Güncelleme: 19 Aralık 2019 - 21:19
Reklam
Reklam

Haber / Ahmet Ermiş
AK Parti'de Silivri Belediye Başkan Yardımcılığı, İBB Meclis Üyeliği, İlçe Başkanlığı ve İl Yönetim Kurulu Üyeliği gibi bir çok önemli görevlerde bulunan bölgemiz siyasetçilerinden Metin Karakaş, geçtiğimiz hafta partisinden istifa ederek Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisine katılmıştı. 12 Aralık'ta resmi başvurularını gerçekleştiren Gelecek Partisinin kurucular kurulunda yer alan Karakaş, bugün gerçekleşen toplantıda parti yönetimi, disiplin ve etik kurulu seçimlerinde oy kullandu. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla bilgilendirme yapan Karakaş: "GELECEK Partisi olarak toplantımızı yaptık..Yönetim kadrolarını oluşturduk..Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in manevi huzuruna çıkarak çelenk sunma merasimini gerçekleştirdik..Türkiye’mize ve demokrasimize hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.

Karakaş, "İstanbul'da olacağım"

Kurucular Kurulu toplantısı hakkında gazeteci Ahmet Ermiş'e bilgi veren Metin Karakaş, "152 kişilik kurucu üyelerimizin bugün hava muhalefetinden kaynaklı 132'si programa yetişebildi. Güzel ve coşkulu bir ortamda Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nu partimizin kurucu lideri olarak oyladık. İlk günden itibaren inanılmaz bir teveccüh ile karşılaşıyoruz. Türkiye siyasetine bir ciddiyet ve liyakat getireceğimize inancım tamdır. İnşallah bunları yaşayarak göreceğiz. Bugün partimizin yönetim, disiplin ve etik kurullarını seçtik ve önümüzdeki hafta görev dağılımları ile hızla teşkilatlanmalarımızı yapacağız. Ben Sayın Genel Başkanımıza İstanbul'da olmak istediğimi ve İstanbul yapılanmasında görev almak istediğimi ifade ettim. Allah izin verirse İstanbul'da olacağım. Şu an Küçükçekmece'de tadilat işlemleri neredeyse tamamlanan İl binamızın yakında açılışını yapacağız" dedi.  


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı
Silivri’de iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı