Kızılay'dan Karakan'a teşekkür

Silivri Genç Kızılay yönetimi, Karakan Gayrimenkul ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Karakan’ı iş yerinde ziyaret ederek, verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kızılay'dan Karakan'a teşekkür
01 Aralık 2019 - 15:21
Reklam
Reklam

Genç Kızılay Eğitim Birim Başkanı Sena Kaplan, Teşkilatlandırma Birim Başkanı Muhammet Çelik, Volkan Palitçi ve Okul Başkanları ile birlikte Silivri'nin önemli İş adamlarından Salih Karakan’ı ziyaret etti.

Kızılay’a ve eğitime maddi manevi  verdiği destekten dolayı Karakan’a teşekkür eden Genç Kızılay Ekibi, birde plaket takdim etti.

KARAKAN: DESTEĞİMİZ HER ZAMAN DEVAM EDECEK

Genç Kızılay Ekibini iş yerinde misafir eden Salih Karakan; “Sosyal sorumluluk olarak gördüğümüz bir çok projeye elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Başta Kızılay olmak üzere eğitime ve Silivri’mizde yapılan her türlü etkinliği önemsiyorum. Allah izin verirsen bundan sonra da desteklerimiz devam edecektir.  Silivri’mizin ve vatandaşlarımızın yararına olacak her türlü çalışmaya, ya da projeye destek vermek bizler içinde gurur verici” şeklinde konuştu. İş adamı Salih Karakan, Genç Kızılay Ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı
4 saat sonra denizden sağ olarak çıkartıldı