MHP'li kadınlardan üst düzey toplantı

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilatı, Mahalle ve Köylerde hem partili hem de vatandaşlarla bir araya geliyor.

MHP'li kadınlardan üst düzey toplantı
01 Aralık 2019 - 14:33 - Güncelleme: 01 Aralık 2019 - 15:08
Reklam
Reklam

Silivri İlçe Teşkilatının başlattığı ve 35 Mahalleyi kapsayan program kapsamında bugün Büyükçavuşlu Mahallesinde MHP'li yöneticiler ile vatandaşlar bir araya geldi.

Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Milletvekili Hayati Arkaz, Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Bedel, Mahalle Muhtarı Erdinç Öztürk ve Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu kahvaltılı programda vatandaşların sorunları hakkında bilgi alındı. Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda bögemiz milletvekili olan İsmail Faruk Aksu, Cumhur İttifakının önemine dikkat çekerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın Büyükçavuşlu'ya yapılan yatırımlar ile yapacağı yeni hizmetler hakkında bilgi vermesinin ardından karşılıklı soru cevaplar ile toplantı sona erdi. 

MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın," Teşkilat olarak özellikle kadınlarımıza yönelik bu toplantılarımız ileriki günlerde diğer mahallelerimizde de devam edecek. Bizler kadınlarımızın hayatımızdaki yerini çok önemsiyor ve fikirlerininde kıymetli olduğuna inanıyoruz. Başta Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere partimizin bu konuda ciddi çalışmaları var. İnşallah bunları hep birlikte yaşayarak MHP'li belediyeciliğin farkını hissettireceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz'ın seçim çalışmalarında da kadınlara yönelik özel bir gayreti vardı. Bugün yaptıklarımız sadece yapacaklarımızın ön hazırlığı olarak kayıtlara geçsin istiyorum. Ben programımıza iştirak eden değerli Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekilimize, Belediye Başkanımıza, Ocak Başkanımız, Muhtarımız, Meclis Üyelerimiz ve tüm katılımcı kadınlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. 

Haber / Ahmet Ermiş   


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı
Silivri’de iki araç kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı