Metin Külünk'ün çağrısına destek yağıyor...

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk'ün başlattığı "İftar Sofralarını, ihtiyaç sahibi evlere taşıyalım" çağrısına memleketin her yerinden destek açıklamaları geldi.

Metin Külünk'ün çağrısına destek yağıyor...
04 Nisan 2021 - 14:41
Reklam

Haber / Ahmet Ermiş 
24,25 ve 26. dönem AK Parti İstanbul Milletvekili MKYK Üyesi Metin Külünk, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Gelin hep birlikte sanki toplu iftar veriyormuşçasına lokantalarda yemek ürettirip ev ev paket servisi ile dağıttıralım. Hem esnafımıza sahip çıkalım, hem de mahallemizdeki ve bölgemizdeki ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere komşularımızın sofralarını bereketlendirelim" çağrısında bulundu. Paylaşım sonrası sosyal medyada destek açıklamaları ardı ardına gelerek Külünk'e destek verildi.   

Artarak devam ediyor

Kampanya Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte kısıtlamaların özellikle lokanta, cafe ve restoran işleten esnafa yansıtacağı zorluğu asgariye indirmek, ihtiyaç sahibi ailelerinde yüzünü biraz olsun güldürmek amacıyla başlatıldı. AK Partili Külünk’ün ön ayak olduğu toplu iftarlar yerine evlere paket servis projesine 'biz de varız' diyen yüzlerce twit halen artarak devam ediyor.

  

 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alibey mahallesi baştan sona yenileniyor
Alibey mahallesi baştan sona yenileniyor
Ani işitme kaybı ihmale gelmez!
Ani işitme kaybı ihmale gelmez!