Şerif Elmas, aktif siyasete giriyor

Silivri'de Büyük Mübadele Derneği Temsilciliğini yürüten Şerif Elmas, "mücadelem CHP ile devam edecektir" diyerek görevinden istifa etti.

Şerif Elmas, aktif siyasete giriyor
18 Aralık 2019 - 19:39
Reklam
Reklam

Haber / Ahmet Ermiş
Silivri'de sosyal bir çok projede yer alarak, ilçenin en aktif isimlerinden olan Şerif Elmas, sosylam medya hesabından yaptığı duyuru ile bir yıldır sürdürdüğü Büyük Mübadele Derneği Temsilciliğinden istifa ettiğini açıkladı. Elmas'ın istifa nedeni olarak 'aktif siyasete giriyorum' şeklinde yorumlaması, özellikle doğup büyüdüğü Fatih Mahallesi(Kale)'de sevenleri tarafından olumlu karşılandı. 2019 Mahalli seçimlerinde Fatih Mahallesi Muhtar Aday Adayı olan Şerif Elmas, yaptığı çalışmalarla Silivri siyasetinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimlerden. Geçtiğimiz Nisan ayında CHP rozeti takarak aktif siyasete ilk adımı atan genç isime 5 Ocak 2019'da yapılacak olan İlçe Başkanlığı Kongresinde aday adayı olan Mümün Koçoğlu, Abdullah Yıldırım ve Berker Esen'in yönetimlerinde olmasını istediği gelen bilgiler arsında.

STK Temsilciliğinden aktif siyasete giren Şerif Elmas'ın sosyal medyadan yaptığı duyuru şu şekilde:

"Kamuoyuna Duyurulur;
Yaklaşık bir yıldır sürdürdüğüm Büyük Mübadele Derneği Silivri Temsilciliği görevimi Siyasete yönelmem sebebiyle sonlandırmış bulunmaktayım.
Her Sivil Toplum Kuruluşunda olduğu gibi Derneğimizdede farklı siyasi görüşlere sahip olan vatandaşlarımıza saygımdan ve bu anlamda Derneğimize zarar vermeme düşüncesiyle bugün itibariyle istifa etmiş bulunuyorum.
Geride bıraktığımız süre içerisinde birlikte çalışmaktan Onur duyduğum başta Dernek Başkanımız Sn: Sabit Semiz olmak üzere değerli dernek yöneticilerimize teşekkür ediyorum.
Doğup büyüdüğümüz topraklara hizmet etme düşüncesiyle çıkmış olduğum yolda mücadelem CUMHURİYET HALK PARTİSİ ile devam edecektir.
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur. "  

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
40 bin balya saman bedava dağıtılıyor
40 bin balya saman bedava dağıtılıyor
Bulgaristan'da seçim tekrar yapılacak!
Bulgaristan'da seçim tekrar yapılacak!