'Vuslat' dinleyici ile buluştu

Ferman Toprak'ın yeni single şarkısı 'Vuslat' dinleyicinin beğenisine sunuldu. Dün itibariyle yayına verilen Vuslat isimli single'nin söz ve müziği Serdar Ortaç imzası taşıyor.

12 Mayıs 2021 - 01:47 - Güncelleme: 12 Mayıs 2021 - 02:19
Reklam
Reklam

Haber / Ahmet Ermiş
Uzun süren sessizliğin ardından yeni bir single ile müzik piyasasına bomba gibi giren ünlü şarkıcı Ferman Toprak, söz ve müziği beste fabrikatörü Serdar Ortaç'a ait Vuslat şarkısını beğeniye sundu. 'Tesbih' şarkısından sonra ilk kez bu kadar heyecanlı olduğunu daha evvel kamuoyuna duyuran Toprak, uzun süren çalışmaların ardından yeni çalışması Vuslat'ı yayına vererek bekleyişi sona erdirdi.

Yapımcı Aytaç Tuna (ByAytaç)

Söz ve Müziğin Serdar Ortaç'a ait olduğu 'Vuslat' isimli single çalışmasının yapımcılığını müzik piyasasının yeni ismi BY AYTAC PRODUCTİON üstlendi. Firma sahibi Aytaç Tuna: "Uzun ve yorucu bir sürecin ardından Ferman Bey'in çalışmasını dinleyicilerimizin beğenisine sunuyoruz. Malum pandemiden dolayı bir çok çalışmamızın yavaşladığı ama asla durmadığı bu günleri inşallah atlatacağız. Bu yaz bir çok yeniliklerimiz ve sürprizlerimiz var. İşletme olarak bir çok sanatçımızla sözleşmeler imzaladık. Açılışımızıda kıymetli sanatçımız Ferman Toprak'la yaparak bismillah demiş olduk. Bu süreçte her türlü kahrımızı çekerek şarkımıza yeniden hayat veren aranjörümüz sevgili Veysel Samanlıoğlu başta olmak üzere; tüm müzisyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık diliyorum. Tabi şarkının asıl sahibi Serdar Ortaç'a ayrı bir teşekkür etmek lazım. Şimdi not verme zamanı dinleyicilerimizde" dedi. 

   

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
40 bin balya saman bedava dağıtılıyor
40 bin balya saman bedava dağıtılıyor
Bulgaristan'da seçim tekrar yapılacak!
Bulgaristan'da seçim tekrar yapılacak!