Zafer Yalçın'ın 30 Ağustos mesajı

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Zafer Yalçın'ın 30 Ağustos mesajı
30 Ağustos 2020 - 10:12
Reklam

İşte Yalçın'ın o mesajı: 

"Ağustos ayı yüce Türk milletinin kutlu zafer ayıdır. 1071 Malazgirt’te milletimize Anadolu’nun kapılarını açan zaferin ruhu ile 30 Ağustos’ta kazanılan zaferin mücadeleci ruhu aynıdır. Necip Türk milleti vatan müdafaasında vazifeye atılmaktan kati suretle kaçınmamıştır. Ecdadımızın kahramanlık ve fedakârlığı bizlerin her daim gurur kaynağı olmuştur. 
Şanlı tarihimiz nice zaferler ile doludur. İmkânsızlıklar içerisinde kazanılan zaferlerin temeli inanmış yüreklerdir. İstiklal Marşımızdaki “Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar, benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.” dizeleri de bu inanmışlığı tarif etmektedir. 
İnanmış yürekler her daim var olacak, birliğimiz ve dirliğimiz yıkılmaz bir kale gibi sapasağlam duracaktır. 
949 yıl önce Malazgirt Zaferi Türk milletinin son yurdunun Anadolu olduğuna işaret, 30 Ağustos ise bunun son tescilidir. Kutlu zaferin bu mutlu yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu topraklar için yardan, candan ve serden geçen aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Ne mutlu Türküm diyene!"

MHP Silivri İlçe Başkanı 
Zafer Yalçın

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşçileri taşıyan servis kaza yaptı: 2'si ağır 8 yaralı
İşçileri taşıyan servis kaza yaptı: 2’si ağır 8 yaralı
Pazar esnafı memnun vatandaş mutlu
Pazar esnafı memnun vatandaş mutlu