Ankara'ya günübirlik ziyaret

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, günübirlik gittiği Ankara'da önemli görüşmeler yaptı.

Ankara'ya günübirlik ziyaret
20 Şubat 2020 - 21:06
Reklam
Reklam

Haber / Ahmet Ermiş

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'la görüşmek üzere gittiği Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Volkan Yılmaz, ilçede gerçekleştirmeyi planladığı projeler ve aciliyet bekleyen konular hakkında bakan Kurum'a bilgi verdi. Özellikle kentsel dönüşüm ve deprem konuları hakkında detaylı bir toplantı yapan başkan Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile: "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'u ziyaret ederek ilçemizin sorunları, deprem konusu ve kentsel dönüşüm çalışmalarımız üzerine sohbet ettik. Yakın ilgilerinden dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 

Bahçeli'nin Silivri'ye selamı var! 

Bakanlığın ardından MHP Genel Merkezine giderek Dr. Devlet Bahçeli ile görüşen Volkan Yılmaz, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek hayır dualarını aldım. Allah sağlıklı ömürler nasip etsin. Liderimizin Silivri’mize selamları var." dedi.

Genel Merkezde bir süre kalan ve Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ardından TBMM'de MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak daha sonra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfımızın Genel Başkanı Sinan Ateş'i ziyaret etti. 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li Kırkıcı, Başkan Yılmaz'a yüklendi
CHP'li Kırkıcı, Başkan Yılmaz'a yüklendi
MHP'li Aşkın: "Bizim derdimiz Silivri"
MHP'li Aşkın: "Bizim derdimiz Silivri"