Reklam
Reklam
Reklam

Işıklar ve Kılıçdaroğlu baş başa görüştü

Silivri eski Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Işıklar ve Kılıçdaroğlu baş başa görüştü
20 Şubat 2020 - 16:59 - Güncelleme: 20 Şubat 2020 - 17:24
Reklam

Ankara Genel Merkezde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile baş başa 45 dakika görüşen Silivri eski Belediye Başkanı Özcan Işıklar, hazırladığı bir çok önemli dosyayı Kılıçdaroğlu ile paylaştı.

Kılıçdaroğlu görev verdi

Özcan Işıklar'ın çalışmalarından oldukça memnun kalan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 11 Büyükşehir Belediyesi olmak üzere bir çok ilde bu projeyi anlatması ve hayata geçirmesi için Işıklar'ı görevlendirdi. Bu görevlendirme kapsamında CHP Milletvekili Fethi Açıkel ile birlikte hareket edecek olan Özcan Işıklar, daha sonra bölge bölge gezerek hazırladığı tarım projelerini hayata geçirecek.Görüşme sonrası sosyal medyasından paylaşım yapan Özcan ışıklar: “Türkiye'nin kalkınmasının üretimden geçtiği ve bunun en önemli lokomotifinin tarımsal üretim olduğunun anlaşıldığı bu dönemde, yıllardır sürdürdüğümüz çalışmaları Türkiye'nin gündemine getireceğimiz ve parti politikalarını geliştireceğimiz modeli ve bu bağlamda sürdürdüğüm çalışmaları Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu'na arz ettim.

Ortaya koyduğumuz modelin yaygınlaşması için Genel Başkanımızın önerilerini alarak, yaptığı görevlendirme neticesinde çalışmalarımıza hız verdik.

Konuya gösterdiği hassasiyet ve ilgisi için Genel Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.”


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silivri'de Roma dönemine ait lahit mezar bulundu
Silivri'de Roma dönemine ait lahit mezar bulundu
Acı haberi İmamoğlu verdi: 'İkinci personelimizi de salgına kurban verdik'
Acı haberi İmamoğlu verdi: 'İkinci personelimizi de salgına...